Finansowanie

W obecnych czasach, gdzie mamy do czynienia z niskimi stopami procentowymi, kryzysami bankowymi, jak i zadłużeniowymi wartość auta klasycznego nabiera zupełnie innego nowego znaczenia. Auta klasyczne stały się pożądanym obiektem inwestycyjnym, nie tylko dla milionerów którzy mają już prawie wszystko, ale też dla przeciętnych osób, które zdają sobie sprawę, że pieniądz jest jeden, a najdroższym staje się posiadanie niezainwestowanej gotówki. Funkcjonują już indeksy samochodowe, na których możemy opierać analizy, w jakie auta najlepiej dziś zainwestować. Na naszym portalu w sekcji Aktualności będziemy systematycznie prezentować ciekawe materiały z rynku finansowego pod kątem nie tylko informacji motoryzacyjnych, ale również inwestycji w klasyki.

Dla naszych klientów

Z uwagi, iż jesteśmy firmą rodzinną z zamiłowaniem do motoryzacji i finansów, stąd możemy w ramach naszych usług zapewnić naszym Klientom wybór cennego egzemplarza auta klasycznego oraz najkorzystniejszego finansowania spośród ofert dostępnych na rynku. Współpracujemy z jednym z największych brokerów finansowych w Polsce, stąd możemy zaoferować rozwiązania dedykowane specjalnie dla naszego Klienta wybierając spośród aż 65 instytucji finansowych. Dla nas liczy się zadowolenie Klienta i dbałość o jego interesy, gdyż to przekłada się również na nasz sukces. Jeśli zastanawiasz się nad inwestycją w klasyka, a brakuje Ci środków na jego zakup skontaktuj się z nami, a my dobierzemy odpowiedni produkt dla Ciebie. Dla naszych Klientów, którzy potrzebują również nowego auta z salonu oferujemy rabaty do 20% oraz korzystne rozwiązania w ramach leasingu operacyjnego.

Leasing

W ramach oferty leasingu zakup auta klasycznego możemy realizować w ramach leasingu finansowego lub pożyczki leasingowej. Oferujemy rozwiązania z wpłatą własną już od 0%, uproszczone procedury, leasing bez BIK i KRD. Zapewniamy elastyczne podejście do badania zdolności kredytowej, możliwość podpisania umowy w siezibie naszego Klienta. Analizujemy, jak mają się koszty finansowania do wzrostu wartości auta klasycznego na przestrzeni okresu finansowania. Poniżej prosta przykładowa symulacja leasingu na auto klasyczne:

Marka, model: PORSCHE 911 CARRERA 964 RS
Lata produkcji: 1991-1992
Średnia cena auta w 2010 roku: 264 000 PLN
Środki własne na inwestycje 20%: 52 800 PLN
Okres finansowania inwestycji: 96 rat / 8 lat
Łączny koszt inwestycji i finansowania: 373 500 PLN
Średnia cena auta w 2018 roku: 1 037 200 PLN
Zwrot z inwestycji/dochód: 663 700 PLN
Stopa zwrotu z inwestycji: 177,70 %

Kredyt samochodowy

Jedną z oferowanych przez nas form finansowania zakupu auta klasycznego jest również kredyt samochodowy. Niektóre banki oferują niskie oprocentowanie, inne brak prowizji, ale to tylko część kosztów. Uświadamiamy, wybierając najlepszą opcję finansowania dla naszych Klientów, że to co się naprawdę liczy, to wysokość miesięcznej raty, która to uwględnia już wszystkie koszty kredytu, czy pożyczki. Analizujemy, jak mają się koszty finansowania do wzrostu wartości auta klasycznego na przestrzeni okresu finansowania.

Ubezpieczenie

W ramach oferty nasi Klienci mogą skorzystać z usług ubezpieczenia posiadanego auta klasycznego, czy zabytkowego. Należy pamiętać, iż w przypadku aut zabytkowych możemy je ubezpieczyć na krótki okres czasu, nawet na jeden dzień, kiedy np. będziemy potrzebowali wyjechać takim autem. Pomagamy w wyborze najkorzystniejszego ubezpieczenia spośród dostępnych na rynku ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych.