Motors Classic

M&M TUNING SERWIS Mariusz Chrząstowski

Chwałki 2
27-600 Sandomierz
NIP: 8641623236, REGON: 292390055

Współpraca

Dealerzy i Komisy samochodowe

Portal motorsclassic.com zaprasza do współpracy komisy samochodowe oraz dealerów samochodowych, którzy posiadają w swoim parku samochody young- i old- timery. Nawiążemy stałą, jak i doraźną współpracę. Oferujemy możliwość zamieszczania ogłoszeń na naszej giełdzie klasyków, wypożyczalni czy prezentacji aut klasycznych wraz z opisem swojej firmy. Współpracujemy również na płaszczyźnie pozyskania dla naszych Klientów najkorzystniejszego finansowania zakupu aut klasycznych spośród dostępnych ofert na rynku.

Portale ogłoszeniowe

Motorsclassic.com to serwis poświęcony motoryzacji klasycznej, który otwiera się na współpracę również z portalami ogłoszeniowymi. Udostępniamy naszą giełdę i wypożyczalnię young- i old- timerów dla zamieszczenia ofert samochodów klasycznych z rynku. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania korzystnej wielopłaszczyznowej współpracy.

Klienci indywidualni

Serwis motorsclassic.com zaprasza Klientów indywidualnych do dodawania ogłoszeń swoich young- oraz old- timerów na naszej giełdzie klasyków, w wypożyczalni oraz części serwisu poświęconej prezentacji unikatowych egzemplarzy aut klasycznych. Za pośrednictwem naszego serwisu Klienci indywidualni mogą stać się posiadaczem wymarzonego klasyka, lub znaleźć nabywcę na egzemplarz przeznaczony do odsprzedaży. Zapraszamy do sekcji Giełda, Wypożyczalnia, Prezentacje klasyków oraz do aktywnego korzystania z forum, czy bloga poświęconego klasycznej motoryzacji.

Rzeczoznawcy motoryzacyjni

Nawiążemy współpracę z rzeczoznawcami motoryzacyjnymi w zakresie profesjonalnej wyceny aut oraz możliwości kwalifikacji pojazdu na zabytkowy – z terenu całej Polski. Poszukujemy rzetelnych rzeczoznawców z doświadczeniem w wycenie young- i old- timerów.

Prasa

Jako właściciel serwisu motorsclassic.com podejmiemy współpracę z prasą branżową, w szczególności w zakresie: możliwości promowania imprez oraz zlotów aut zabytkowych, objęcia patronatem wydarzeń związanych z klasyczną motoryzacją, publikacji artykułów branżowych,  w tym relacjonujących te wydarzenia. Na łamach naszego serwisu dajemy możliwość zamieszczania reklam oraz ogłoszeń branżowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy !

Sprawy techniczne

Mariusz Chrząstowski

Sprawy finansowania/reklama/strona www

Monika Chrząstowska

Nr rachunku bankowego do wpłat dla dealerów oraz za ogłoszenia promowane:

Bank PKO BP S.A.

+48 603 426 523

Napisz do nas

* - pole wymagane